TVN Turbo Online na żywo

TVN Turbo Online na żywo
tvn turbo tv,tvn turbo online,tvn turbo telewizja,tvn turbo transmisja,tvn turbo stream,tvn turbo,tvn turbo gdzie obejrzeć,tvn turbo na żywo,tvn turbo gdzie oglądać,tvn turbo za granicą,tvn turbo program,tvn turbo online polska
Mar. 20, 2019
Your rating: 0
6.4 5 votes

Opis

TVN Turbo – kanał kierowany głównie do pasjonatów motoryzacji, emituje programy motoryzacyjne, sportowe, dla majsterkowiczów oraz dokumentalne. Konkurencję dla TVN Turbo stanowią BBC Brit, DTX oraz Polsat Play.

Na stacji aktualnie można obejrzeć takie programy jak 101 napraw, Automaniak, Gwiazdy czterech kółek, Odjazdowe bryki braci Collins, Pierwszy samochód, Samochód marzeń – kup i zrób, Uwaga! Pirat!, Wojny samochodowe

TVN Turbo został uruchomiony 12 grudnia 2003 o godzinie 18:00 jako pierwsza polska stacja motoryzacyjna.

TVN Turbo należy do Grupy TVN. Pierwszym szefem kanału był Grzegorz Płaza, w ramówce kanału znalazły się min. Top Gear (po raz pierwszy w polskiej telewizji) oraz programy produkowane lokalnie takie jak Legendy PRL, czy Zakup Kontrolowany.

Od roku 2006 kanałem kierował Maciej Maciejowski a po nim do stycznia 2014 Paweł Jordan.

Obecnie szefem stacji jest Przemysław Kwiatkowski. Hasło telewizji brzmi: TVN Turbo – męska telewizja (dawniej: męska jazda).

Dostępna jest we wszystkich platformach cyfrowych oraz w wybranych sieciach kablowych. Od 24 października 2016 w Cyfrowym Polsacie i nc+ jest dostępny w HD. Od 15 sierpnia 2009 stacja przeszła na częściowe nadawanie w 16:9. 3 października 2009 stacja przeszła w pełni na 16:9, zmianie uległa oprawa graficzna stacji, oprawa muzyczna oraz logo. 4 listopada 2011 roku TVN Turbo zostało uruchomione w jakości HD.

Ten program adresowany jest do wszystkich, którzy zamiast oddać auto w niepewne ręce mechaników wolą sami się o nie zatroszczyć i przy tym zaoszczędzić pieniądze. Pokażemy, jak samodzielnie wykonać podstawowe naprawy w samochodzie bez używania specjalistycznych narzędzi, jak nauczyć się rozpoznawać usterki, jak je naprawić i jak postępować po naprawie, żeby dany element działał jak najdłużej.